Расти большим, крепким и здоровым!

Вот первое, что желают каждому малышу. Рост ребенка – вполне закономерный и вместе с тем сложный процесс. Здесь Ты узнаешь, что способствует и что может помешать росту малыша, а также найдешь советы – что делать, если ребенок отстает в росте от своих сверстников.

Mājas lapas lietošanas noteikumi

Vispārējā informācija

 

• esAugu.lv ir interneta resurss, kurā:
      tiek sniegta informācija par bērna augšanu un attīstību; 
      pieejama vispārēja informācija par bērnu veselību;
      iespējams uzdot jautājumu ārstam par bērna augšanas problēmām.
• Lai saņemtu atbildi uz ārstam uzdoto jautājumu par bērnu augšanu un attīstību, ir jānorāda e-pasta adrese, uz kuru ārsts nosūtīs atbildi. 
• E-pasta norādīšana interneta resursā ir brīvprātīga. Norādot savu e-pastu, Jūs apliecināt, ka piekrītat šiem lietošanas noteikumiem. Ja Jūs tiem nepiekrītat, lūdzu NEnorādiet savu e-pasta adresi.
• esAugu.lv negarantē atbildes sniegšanu uz uzdoto jautājumu, ja jautājums neatbilst esAugu.lv tematikai. 
• es.Augu informē, ka sniegtās atbildes un jautājumiem nav uzskatāmas par diagnozi. Precīzas diagnozes un atbilstošākā ārstēšanas kursa noteikšanai nepieciešama speciālista konsultācija klātienē. Ar esAugu.lv starpniecību sniegtajām atbildēm ir rekomendējošs raksturs.
• Lai izvairītos no kļūdainas diagnozes pašnoteikšanas, vadoties no interneta resursā pieejamās informācijas, pirms jebkura lēmuma pieņemšanas, kas saistītas ar ārstēšanas metodes izvēli, vienmēr iesakām konsultēties ar ārstējošo ārstu.

 

Iegūto datu izmantošana un konfidencialitāte

 

• Norādot savu e-pasta adresi, Jūs piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta esAugu.lv informācija par bērnu augšanu un attīstību un cita informācija.
• Lietojot esAugu.lv, Jūs piekrītat, ka esAugu.lv vai jebkura trešā persona, kas darbojas esAugu.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
      tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu, 
      katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu, 
      esAugu.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus, 
      IP adreses,
      citus datus, 
kas var tikt izmantoti  sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu esAugu.lv tīmekļa vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu. 
• esAugu.lv ir tiesīga apkopotos un uzkrātos datus nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI.    
• esAugu.lv nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču  lietotājs esAugu.lv paliks anonīms.
• Visi materiāli, ko Jūs nosūtāt uz esAugu.lv, kļūst par esAugu.lv īpašumu, kuru esAugu.lv kā interneta resursa īpašnieks, var brīvi izmantot saviem nolūkiem.
• Lūdzu, ievērojiet - ja Jūs uzrādiet savu e-pasta adresi vai nosūtat jebkādu informāciju esAugu.lv, Jūs piekrītat, ka esAugu.lv jebkurus nodotos datus ir tiesīgs izmantot iepriekš minētajos nolūkos. 
• esAugu.lv rūpējas par savas mājas lapas apmeklētāju konfidencialitāti, tomēr, atgādina, ka nav iespējams pilnībā garantēt internetā nosūtītas informācijas drošību.

 

Atbildība

 

• esAugu.lv nepārbauda un neatbild par mājas lapu saturu, uz kurām norāda saites, kā arī neatbild par to mājas lapu saturu, kas ietver saiti uz esAugu.lv. Ja Jūs izveidosiet saiti uz esAugu.lv vai esAugu.lv atbalstītajām mājas lapām, Jūs būsiet par to atbildīgi. 
• esAugu.lv veidotāji neuzņemas atbildību par esAugu.lv apakšdomēnos izvietoto mājas lapu saturu un funkcionēšanu, ja ar to īpašniekiem nav noslēgta šāda vienošanās.
• esAugu.lv nenes atbildību par tiešajiem vai netiešajiem zaudējumiem vai jebkādu kaitējumu, kas kādai personai var rasties saistībā ar portāla esAugu.lv lietošanu, funkcionēšanu vai tā traucējumiem, ja vien ar šo personu nav noslēgta citāda vienošanās. esAugu.lv lietotājs pats novērtē interneta resursu un tajā esošās informācijas precizitāti, patiesumu vai noderīgumu.
• esAugu.lv ir tiesības dzēst vai mainīt visu mājas lapā esošo informāciju, par to iepriekš nebrīdinot lietotāju un nenesot par to nekādu atbildību.

 

Informācijas izmantošana

 

• Visas portālā esAugu.lv atrodamās radošās izstrādnes, ieskaitot dizainu, tekstus un programmatūras kodu, ir esAugu.lv vai tās klientu, vai sadarbības partneru īpašums un autortiesību objekts.
• esAugu.lv ievietotās informācijas (tajā skaitā raksti, diskusiju teksti, komentāri un fotogrāfijas) kopēšana, arhivēšana, pilnīga vai daļēja izplatīšana jebkurā veidā bez iepriekšējas rakstiskas esAugu.lv atļaujas un bez atbilstošām atsaucēm ir stingri aizliegta. Ja vēlaties izmantot esAugu.lv publicēto informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastuinfo@divigani.lv
• esAugu.lv ir tiesības papildināt, grozīt vai izslēgt šos noteikumus jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma. Izmaiņas šajos noteikumos stājas spēkā brīdī, kad tās tiek publicētas esAugu.lv. Jums ir iespēja jebkurā laikā regulāri pārbaudīt EsAugu.lv lietošanas noteikumus. Turpinot lietot esAugu.lv, Jūs apstiprināt, ka pilnībā piekrītat izdarītajiem grozījumiem.

Мальчик Девочка
Возраст
Рост см.
Вес кг.

О антропометрическом калькуляторе

Таблица для детей в возрасте до 2 лет
Спроси доктора!
На ваши вопросы, связанные с проблемами роста, ответит детский эндокринолог Детской больницы, Др. Ивета Дзивите-Кришане.

koku-modes-skate.jpg, 12kB
Mājas lapas lietošanas noteikumi www.esAugu.lv консультировала Д-р Ивета Дзивите-Кришане
© Divi gani 2010
© 2010 Lapa un kalkulators izstrādāts sadarbībā ar: